Dino Hunter: Deadly Shores 1.0.0 (ios)

Dino Hunter: Deadly Shores

Dino Hunter: Deadly Shores
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dino Hunter: Deadly Shores ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir dinazor avlama oyunudur

Dino Hunter: Deadly Shores eğer avcılık oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir dinazor avlama oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlara ve iPad tabletlere ücretsiz olarak indirilip oynanabilen bir avcılık oyunu olan Dino Hunter: Deadly Shores'da heyecan dolu bir dinazor avlama macerasına tanık oluyoruz. Tarih öncesinin sakinleri olan dinazorların uzun zaman önce nesillerinin tükendiklerine inanılmaktadır. Fakat günümüzde yeni keşfedilen gizemli bir adada dinazorların nesillerini devam ettirdiği keşfedilmiştir. Oyunda bu gizemli adaya ayak basan bir avcıyı yönetiyoruz ve av olmadan yırtıcı dinazorları avlamaya çalışıyoruz.

Dino Hunter: Deadly Shores'da FPS tarzı bir oynanış yer alıyor. Oyunda kahramanımızı 1. şahıs bakış açısı ile kontrol ediyoruz ve dinazorlara ateş ederek avlamaya çalışıyoruz. Bu iş için bize keskin nişancı tüfekleri, pompalı tüfekler ve otomatik tüfekler gibi farklı silah seçenekleri sunuluyor. Dinazorları avladıkça para kazanıyoruz ve paramızı silah ve ekipmanlara harcayabiliyoruz.

Yüksek grafik kalitesine sahip olan Dino Hunter: Deadly Shores size boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirme imkanı vermekte.