Disco Fingers

Disco Fingers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disco Fingers uygulaması ile kendi ritimlerini eğlenceli yoldan oluşturabilirsiniz.

Disco Fingers kendi ritmini oluşturmak isteyen kullanıcılara eğlenceli bir deneyim vaat ediyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulamayı hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde kullanmak mümkün fakat benim tavsiyem tablet üzerinde oynamanız yönünde. Her ne kadar iPhone’ların ekranları giderek daha da büyük bir hal alsa da uygulamanın genel yapısı tablet ekranlarına daha uygun.

Disco Fingers’a ilk girdiğimizde kısa bir alıştırma sürecine tanık oluyoruz. Neyi nasıl yapmamız gerektiği ve hangi ritmin ne gibi sonuçlar doğurduğu bu kısımda belirtiliyor. Bu süreci tamamladıktan sonra bize istediğimiz ritimleri oluşturmak üzere boş bir sayfa açılıyor. Ekranın alt kısmında yer alan karakterleri belli bir düzen içerisinde kullanarak melodik sesler oluşturuyoruz. Her birinin kendine özgü bir sesi var ve bir araya gelince ortaya keyifli çalışmalar çıkıyor.

Renkli grafikleri ve kullanıcıları ekrana kilitleyen yapısı ile dikkat çeken Disco Fingers müzik konusunda tecrübesiz olanların bile severek meşgul olabileceği bir seçenek.

YORUMLAR