Disney Photo Finish

Disney Photo Finish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disney Photo Finish uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraflarınıza Disney karakterlerini kolayca ekleyebiliyorsunuz.

Disney Photo Finish uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor ve çocuklarınızın oldukça beğeneceğine inanıyorum. Zira uygulama sayesinde çok hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraflarınızı Disney karakterleri ile süslemeniz mümkün hale geliyor.

Uygulamada yer alan Disney karakterleri ve eşyaları kolayca fotoğraflara birer etiket olarak eklenebiliyorlar ve böylece onlarla aynı karelerde yer almak mümkün hale geliyor. Hem uygulamanın içerisinden fotoğraf çekme imkanı olması, hem de galerinizde bulunan hazır fotoğrafları kullanmanın mümkün olması sayesinde dilediğiniz gibi fotoğraflar üzerinde değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama her ne kadar ücretsiz olsa da belli kategorilerin dışında kalan karakterler için uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanmak gerekiyor. Lakin ücretsiz karakterlerin pek çok kullanıcı için yeterli olacağına inanıyorum.

Disney Photo Finish'te kullanılabilen diğer işlemler ise şu şekilde listeleniyorlar:

  • Çerçeveler ekleyebilme
  • Fotoğraf filtreleme özellikleri
  • Etiket boyutu ve şeklini düzenleyebilme
  • Resmi kırpma ve yeniden boyutlandırma

Eğer eğlenceli fotoğraflar elde etmek ve bunları Disney'in hepsi birbirinden etkileyici karakterleri ile süslemek isterseniz Disney Photo Finish uygulaması göz atmanız gereken ücretsizler arasında diyebilirim.

YORUMLAR