Diver Dash 1.0 (ios)

Diver Dash

1.0
Diver Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diver Dash mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Diver Dash oldukça basit bir şekilde oynayabileceğiniz ve kısa sürede bağımlılık yapan bir mobil beceri oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dalış oyunu olan Diver Dash'te okyanuslarda geçen bir macera bizi bekliyor. Okyanus derinliklerine dalış yapan bir kahramanı yönettiğimiz oyunda temel amacımız okyanusun en derin noktasına inebilmek. Fakat bu iş göründüğü kadar basit değil; çünkü yolumuza tehlikeli köpekbalığı türleri ve ölümcül mayınlar çıkıyor. Diver Dash'da bu engellere takılmadan ne kadar ilerleyebileceğimizi test ediyoruz.

Diver Dash'ın oynanışı reflekslerimizi test eden bir yapıda. Oyunda kahramanımız aşağıya dikey olarak inerken köpekbalıkları ve mayınlar ekranda yatay olarak hareket ediyor. Biz de bu engellerin arasından geçmeye çalışıyoruz. Dalgıcımız ekrana dokunduğumuzda ekrandaki köpekbalıkları ve mayınlar yavaşlıyor, dalgıcımız daha hızlı aşağıya iniyor. Doğru zamanlamayı yakaladığımızda engelleri atlatabiliyoruz.

Diver Dash renkli 8 bit retro grafiklere sahip. Oyunun genel olarak göze hoş göründüğü söylenebilir. Diver Dash'da kazandığımız parayla birçok yeni kahramanın kilidini açabilmemiz de mümkün.

YORUMLAR