Do Not Crash 1.5 (ios)

Do Not Crash

1.5
Do Not Crash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Do Not Crash, tek bir pist üzerinde kontrol edeceğiniz araba ile kaza yapmadan ne kadar gidebilirsiniz.

Do Not Crash, kontrol edeceğiniz araba ile kaza yapmadan en yüksek puanı almaya çalışacağınız ücretsiz, basit ve eğlenceli bir iOS araba oyunu.

Sınırsız koşu oyunları ile aynı oyun yapısına sahip olan Do Not Crash oyunundaki tek kural kaza yapmamak. 2 şeritli U harfi şeklindeki pist üzerinde sürekli döneceğiniz oyunda karşıdan gelen arabanın yönüne dikkat ederek şerit değiştirmeniz gerekiyor. Eğer yeterince dikkatliyseniz ve hızlı reflekslere sahipseniz oyunda başarılı olmanız için önünüzde hiç bir engel kalmıyor.

Hem kendi rekorunuzu sürekli geliştirebileceğiniz hem de arkadaşlarınızın rekorlarını geçmeye çalışacağınız oyun son derece basit yapıda olmasına rağmen, oynarken keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Boş zaman değerlendirme ya da stres atma amacıyla iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz oyunu ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Oynadıkça bağımlısı olacağınız ve rekor kırmak için sürekli oynamaya devam edeceğiniz Do Not Crash'ı seveceğinizi düşünüyorum. Oyunun grafikleri modern fakat atari oyunlarına benziyor. Bu yönüyle de oldukça güzel diyebilirim.

YORUMLAR