Don't Grind 1.0.1 (ios)

Don't Grind

Don't Grind
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6

  • Üretici

    Laser Dog

Don't Grind, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz çok keyifli bir beceri oyunudur.

Don't Grind, bağımlılık yaratan çok eğlenceli bir beceri oyunu. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, sevimli "muzdan" karakterimize odaklanıyoruz ve becerilerimizi kullanarak öğütücülere kaptırmamaya çalışıyoruz.

Flappy Bird öylesine kült bir oyun oldu ki, hangi oyun çıkarsa çıksın ister istemez ona benzetiyoruz. Don't Grind'de ona benzeyen oyunlardan bir tanesi ve eğlenceli dinamikleriyle ön plana çıkıyor. Oyunu ilk yüklediğinizde tatlı grafiklerle karşılaşıyorsunuz. Daha sonra 3 karakterden birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Don't Grind'de amacımız öğütücülerden uzak durmak. Başlangıçta oyun size hangi yönlere gitmeniz gerektiği konusunda yardımcı olacaktır ama ilerleyen zamanlarda iş tamamen sizin kabiliyetinize kalıyor. Sol üst köşede bulunan skordan ne kadar çok üretirseniz o kadar iyi olacaktır. 

Keyifli vakit geçirebileceğiniz bir beceri oyunu arıyorsanız Don't Grind'i ücretsiz indirebilirsiniz. Her yaştan insana hitap eden bir beceri oyunu olması nedeniyle, denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR