Don't Touch The Spikes 1.1 (ios)

Don't Touch The Spikes

1.1
Don't Touch The Spikes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Touch The Spikes oyunu, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabiliyor ve kuşunuzu dikenlere değdirmeden ilerletmeniz gerekiyor.

Don’t Touch The Spikes, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ancak zorlayıcı oyunlar arasında yer alıyor. Bir dönem ortalığı kasıp kavuran Flappy Bird’den esinlenen oyun, sahip olduğunuz kuşu kazıklara dokundurmadan kontrol etmenizi gerektiriyor fakat bu sandığınız kadar kolay olmuyor.

Zira oyunda yer alan kuş sadece dikdörtgen bir alan içerisinde yer alıyor ve bu alanın kenarlarında yer alan dikenlerin yerleri siz oynadıkça değişiyor. Dolayısıyla kuşunuz bir sağa bir sola giderken aynı zamanda tepede yer alan kazıklara da dikkat etmeli ve onu korumalısınz.

Oyunu oynarken tek yapmanız gereken ekranınıza parmağınızla basarak kuşu zıplatmak. Dolayısıyla kontroller konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınız kesin ancak bir süre sonra kuşu dikenlere değdirmeden oyuna devam etmek çok büyük bir yetenek istiyor.

Oyunun grafikleri hem HD olarak hazırlanmış hem de oldukça sevimli görünüyor diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulması sayesinde herhangi bir ödeme yapmanıza da gerek kalmıyor. Dolayısıyla Flappy Bird oynamaktan sıkıldıysanız ve yeni bir deneyim arıyorsanız Don’t Touch The Spikes’a göz atmadan geçmemelisiniz.

Oyununuz sonlanırsa elde ettiğiniz skoru arkadaşlarınızla sosyal ağlar üzerinden paylaşabiliyor ve böylece onlarla ufak bir yarış içerisine de girebiliyorsunuz. Oynarken elde ettiğiniz skorun direkt olarak oyun alanı üstünde gösterilmesi ise nerede kaldığınız görmenizi sağlıyor.

YORUMLAR