Don't Touch The Triangle

Don't Touch The Triangle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Touch The Triangle, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

Don't Touch The Triangle, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Sade bir altyapı üzerine kurulu olmasına rağmen ilginç bir deneyim yaşatan oyunda duvarlardaki dikenlere çarpmadan mümkün olduğunca ileri gitmeye çalışıyoruz.

Oyunda son derece kolay kullanılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Kontrolümüze verilen kutuyu ekranın sağına basarak sağ tarafa, soluna basarak da sol tarafına alabiliyoruz. Bu aşamada çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü en ufak bir zamanlama hatası sonucunda dikenlere çarpabiliriz. Tahmin ettiğiniz gibi dikenlere dokunduğumuz anda oyun sona eriyor.

Don't Touch The Triangle, sade bir arayüze sahip. Gereksiz detaylarla oyuncuları rahatsız etmek yerine onlar adaha rafine bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Oyun özellikle arkadaş grupları içerisinde oynanırsa eğlenceli bir ortam yaratabilme potansiyeline sahip.

Eğer siz de reflekslerinizi ve dikkatinizi kullanarak oynayabileceğiniz bir oyun arayışındaysanız Don't Touch The Triangle'ı denemelisiniz.