Doodle: Schedule Maker 3.2.0 (ios)

Doodle: Schedule Maker

Doodle: Schedule Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle: Schedule Maker pratik bir etkinlik oluşturma uygulamasıdır

Doodle: Schedule Maker eğer arkadaşlarınızla etkinlikler veya toplantılar oluşturmakta sıkıntı yaşıyorsanız işinize yarayabilecek bir mobil etkinlik oluşturma uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir etkinlik oluşturma aracı olan Doodle: Schedule Maker temel olarak hangi etkinliği hangi gün gerçekleştirebileceğinizi belirlemeniz için size geçerli bir yol sunuyor. Doodle: Schedule Maker ile kullanıcılar farklı etkinlikler oluşturabiliyorlar ve arkadaşlarını bu etkinliklere davet edebiliyorlar veya önceden oluşturulan etkinliklere arkadaşları tarafından davet edilebiliyorlar. Uygulama üzerinden kimlerin etkinliğe katılıp katılamayacağı takip edilebiliyor. Katılım yapılacak etkinlikler ise takvime işleniyor.

Doodle: Schedule Maker içerisinde barındırdığı anket sistemiyle hem hangi etkinlikleri gerçekleştireceğinize hem de bu etkinlikleri ne zaman gerçekleştireceğinize arkadaşlarınızla birlikte otak bir şekilde karar vermenize yardımcı oluyor. Eğer bir gezi mi, yemek mi, tatil mi, sinema etkinliği mi gerçekleştireceğinize karar veremiyorsanız bir anket oluşturuyorsunuz ve bu etkinlikleri bu ankette seçenek olarak arkadaşlarınıza sunuyorsunuz. Arkadaşlarınız hangi etkinliğe ilgi duyuyorlarsa oy veriyorlar ve böylece ilgiye göre etkinlik seçimi yapabiliyorsunuz. Bunun yanısıra etkinliğin gerçekleşeceği günü de benzer şekilde oylamaya açabiliyorsunuz ve etkinlik tarihine ortak bir şekilde karar verebiliyorsunuz.