Double Lane!

Double Lane!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Double Lane! iOS cihazlar için geliştirilmiş, reflekslere dayalı ve zorlu bir beceri oyunu.

Double Lane!, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz zorlu bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda başarılı olabilmek için son derece hızlı hareket etmeli ve ekranda olup bitenleri büyük bir dikkatle takip etmeliyiz.

Baştan belirtmek gerekirse oyun, grafik olarak mükemmel ve göz alıcı efektler bekleyen oyunseverleri hayal kırıklığına uğratabilir. Oyunda genel olarak sade, yalın ve ihtişamdan uzak bir tasarıma yer verilmiş. Elbette bu oyundan alınan keyfi en ufak ölçüde bile etkilemiyor çünkü oyunun zorluğu karşısında grafiklere dikkat edecek halimiz kalmıyor.

Oyundaki temel amacımız dört şeride sahip olan bir dikdörtgen içerisinde hareket eden kırmızı kutucukların mavi kutucuklara çarpmalarını engellemek. Kontrolümüze verilen mavi kutucukları kırmızı kutucuklardan mümkün olduğunca uzun bir süre korumamız gerekiyor. Bunu gerçekleştirebilmek için ekrana basit dokunuşlar yapmalıyız. Mavi kutulara dokunduğumuz anda yer değiştiriyorlar.

Kontrol mekanizmasının görevini kusursuz bir şekilde yerine getirdiğini söyleyebilirim. Kutulara dokunduğumuz anda yer değiştiriyorlar. Yani oyunda başarısızlığa uğrarsanız "kol bozuk" bahanesini uyduramayacaksınız.

Genel olarak epey zorlu bir oyun olarak kabul edebileceğimiz Double Lane! beceri odaklı oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR