Dr. Panda is Toy Cars

Dr. Panda is Toy Cars
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dr. Panda is Toy Cars, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğitici bir oyundur.

Dr. Panda is Toy Cars, çocukların harika vakit geçirebileceği bir eğitici oyun olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda, birçok şehri keşfedip onlarca arabayı kullanma imkanına sahip oluyoruz. Özellikle çocukların eğitici oyun ihtiyacını gidermesi açısından ve oynarken kendi hikayelerini yaratmalarına olanak tanıdığından denemeye değer diye düşünüyorum.

Çocukların kişisel gelişimine dikkat eden bir ebeveynseniz Dr. Panda is Toy Cars oyunu sayesinde onların rol oyunu oynayarak hayal güçlerini kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Yani oyundaki amacımız sadece güzel vakit geçirmek değil, hem eğlenmek hem de çocukların araç dünyasını keşfetmesini sağlamak.

Bu macera sırasında 4 farklı şehri keşfetmeye çalışıyoruz. Çıktığımız yollarda 20'den fazla araç kullanma imkanına sahibiz. Her aracın kendine özgü bir özelliği bulunuyor. Örneğin ambulans kullanıyorsanız insanlara yardım ediyor, kamyon kullanıyorsanız da yük taşıyorsunuz. Oyunun en güzel yanı da bizlere herhangi bir zaman sınırlaması ya da kurallar koymaması. Özgür bir ortamda dilediğinizi yapabilirsiniz. Ayrıca grafiklerin ve oynanışın da gayet iyi olduğunu söyleyebilirim.

Dr. Panda is Toy Cars oyununu indirebilmek için cüzi bir miktar ödememiz gerekiyor. Ücretli olmasına rağmen verdiğiniz paraya değecek bir oyun olmuş. Çocuklarınızın vaktini daha verimli değerlendirmesini istiyorsanız indirmenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR