Drag Tag Smash

Drag Tag Smash
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drag Tag Smash'te ekranın yukarısında bulunan düşmanları tek tek avlamaya ve bu sayede yüksek skorlar almaya çalışıyoruz.

Drag Tag Smash, klasik tuğla kırma oyunu çizgisinde ilerlemesine rağmen ortaya orijinal bir atmosfer sunmasını başaran bir yapım olarak öne çıkıyor. Hem iPad hem de iPhone cihazlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyundaki temel amacımız ekranın aşağısında yer alan platformu kullanarak yukardıaki düşman birimlerini yok etmek.

Tuğla yerine bize saldırıda bulunan düşman birimlerinin bulunması oyuncu deneyimini bir üst basamağa taşıyor. Bu sayede daha interaktif bir deneyim yaşamış oluyoruz. Açıkçası bu özellik sayesinde oyunun kısa süre içinde tekdüze bir hal almayacağını da düşünüyorum.

Aynı kategoride yer alan diğer oyunlarda da görmeye alıştığımız gibi Drag Tag Smash'te de çok sayıda bonus ve ek özellik yer alıyor. Düşmanları vurdukça yukarıdan düşen bu özellikleri toplayarak bölümler esnasında hatırı sayılır ölçüde avantaj elde edebiliyoruz. Bu sayede alacağımız puanlar da hatırı sayılı ölçüde fazlalaşıyor.

Git gide zorlaşan oyun zorluk seviyesi Drag Tag Smash'i daha bağlayıcı kılıyor. Sürekli daha yüksek skorlar almak adına bir de bakıyoruz ki oyuna adeta kilitlenmişiz. Siz de beceri odaklı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Drag Tag Smash'i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR