Dragon Encounter

Dragon Encounter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Encounter mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

Dragon Encounter eğer fantastik hikayelere sahip olan oyunları seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dragon Encounter'da büyülü güçlerin ve fantastik yaratıkların hüküm sürdüğü kurgusal bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyundaa bir kahraman sınıfı seçerek başlıyoruz ve kendi kahramanımızı tercihlerimize göre yapılandırıyoruz. Her kahraman sınıfı bize farklı yetenekler ve savaş sistemi sunuyor. Bunun yanında kahramanların nasıl görüneceğini biz belirliyoruz. Kahramanımızı yarattıktan sonra ise sıra bize verilen efsanevi görevleri tamamlamaya ve düşmanlarımızla savaşmaya geliyor.

Dragon Encounter'da yüzlerce düşmanla savaşırken kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla da karşılaşıyoruz. Bu düşman ve bölüm sonu canavarlarını yok ettikçe kahramanımız tecrübe puanı kazanıyor ve bir süre sonra seviye atlıyor. Seviye atlayan kahramanlarımız yeni yetenekler öğrenerek kendilerini güçlendirebiliyorlar. Oyun içerisinde kahramanlarımızın kullanabileceği birçok silah ve zırh seçeneği de bulunmakta.

Dragon Encounter'ın göze hoş görünen grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

YORUMLAR