Dragon Finga 1.3.1 (ios)

Dragon Finga

Dragon Finga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Etkileyici grafiklerle bezenmiş bu aksiyon oyununda düşmanlarımızı kung-fu dövüş sanatıyla geri püskürtmeye çalışıyoruz.

Dragon Finga, iOS cihazlarda oynayabileceğiniz heyecanlı ve aksyion dolu bir dövüş oyunudur. Oyunun en ilginç yönlerinden birisi de daha önce denemediğiniz türde bir kontrol mekanizmasıyla donatılmış olmasıdır.

Oyunda kung-fu dövüş sanatında ustalaşmış bir karakteri kontrol ediyoruz. Etkileyici grafiklere ve çevre modellemelerine sahip olan oyunda, karşımıza çıkan farklı türdeki düşmanlarla mücadele ediyoruz. Tahmin ettiğiniz üzere bu hiç de kolay bir görev değil. Düşmanlar her ne kadar sizden daha kuvvetsiz olsalarda sayıca üstün olmaları size yer yer zor zamanlar yaşatabilir.

Oyunun kontrol mekanizması, bahsettiğim gibi farklı bir yapıya sahip. Ekran üzerindeki butonlara tıklamak yerine karakteri parmaklarınızla adeta oyuncak bir model gibi yönetiyoruz. Düşmanları yendikçe pek çok sayıda farklı ödül ve başarı açabiliyorsunuz. İlerledikçe açılan yeni tasarımlı bölümler ve düşman tipleri oyundan aldığınız keyfi artıran faktörlerden biri.

Eğer siz de iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir dövüş oyunu arıyorsanız, Dragon Finga kesinlike sizi cezbedecek oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR