Dragon Twist 1.0.1 (ios)

Dragon Twist

Dragon Twist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Dragon Twist mobil oyunu ilk bakışta yılan oyununu andıran sürükleyici bir tür simülasyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Dragon Twist mobil oyunu, bir mobil oyun efsanesi olan yılan oyununa benzerliğiyle dikkat çeken macera ve simülasyon tarzlarında değerlendirilebilecek bir mobil oyundur.

Dragon Twist mobil oyununda tıpkı mobil oyunların atası olan yılan oyununda gördüğünüz oyun mekaniği ve detayların olması ilk etapta dikkatinizi çekebilir. Tıpkı yılanda olduğu gibi çeşitli cisimleri kısıtlı bir alan içerisinde toplayarak ilerleyeceksiniz. Ancak oyunda yer alan terimlerin değişik olduğunu belirtelim. Örneğin yılan yerine ejderha, besin yerine ise ateş topları oyunda yerini almış durumda.

Oynanışta da yılan oyunundan farklı olarak ejderhanın manevraları hemen göze çarpıyor. Yatay ve dikey olmak üzere düz hareketlerden ziyade Dragon Twist mobil oyununda ejderha kıvrımlı hareket ediyor. Bu detay ilk etapta oyuna ısınmanızı zorlaştırabilir. Ancak alıştığınız zaman oyunun akıcılığı içinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Keyifli bir mobil oyun Dragon Twist oyununu elinizden düşürmek istemeyebilirsiniz. Bağımlılık potansiyeli olan Dragon Twist mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.