Drift Club Racer 2

Drift Club Racer 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Club Racer 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir mobil yarış oyunudur

Drift Club Racer 2 biraz lastik yakmak ve çılgınca hız yapmak isterseniz oldukça hoşunuza gidebilecek, yanlama yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kuşbakışı yarış oyunu olan Drift Club Racer 2'deoyunculara 30 farklı aracı seçerek farklı drift modlarından birinde yarışma imkanı veriliyor. Oyun klasik yarışlara katılarak keskin virajlara sahip yarış pistlerinde rakiplerinizi geçmeye ve birinci olmaya çalışabiliyorsunuz. Bu yarışlarda virajları yanlayarak almak ve yanmış lastik dumanını seyretmek bir hayli eğlenceli. Dilerseniz oyunda polisten drift yaparak kaçabilmeniz de mümkün. Oyunda hem gece hem de gündüz yarışabilmeniz oyuna renk katıyor.

Drift Club Racer 2'de yarışları kazandıkça kullandığınız arabaları geliştirebiliyor ve daha güçlü ve hızlı hale getirebiliyorsunuz. Oyunun hızlı ve heyecanlı bir oynanışa sahip olduğunus öyleyebiliriz, farklı oyun modları oyuna zenginlik katarken oyun grafikleri tatmin edici bir kalite sunuyor.

Drift Club Racer 2 lastik dumanınızın rengini değiştirmenize de imkan veriliyor.

YORUMLAR