Drift Zen Racer

Drift Zen Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Zen Racer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Drift Zen Racer hızlı ve heyecanlı bir drift keyfi yaşamak isterseniz oynamaktan hoşlanabileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Drift Zen Racer'da bize araçlarımızla yanlama yeteneklerimizi konuşturma imkanı veriliyor. Oyundaki temel amacımız aracımızla karşımıza çıkan engellere takılmadan drift yaparak en yüksek puanı almak ve rakiplerimizin puanını geçmek. Bu işi gerçekleşirebilmek için bolca lastik yakıyoruz.

Drift Zen Racer'da karşımıza çıkan engeller rastgele yaratıldığı için oyunu tekrar tekrar oynadığınızda sıkılmıyorsunuz. Oyunda aracımızı kontrol etmek için tek yapmamız gereken şey onu sağa ve sola yönlendirmek.

Drift Zen Racer'ın kolay kontrolleri refleksleri zorlayan bir oyun yapısıyla birleşiyor. Oyunda aracımızı kuşbakışı kamera açısıyla yönetmekteyiz. Oyunun grafikleri genel olarak tatmin edici bir kalite sunmakta. Eğer basit ve eğlenceli bir yarış tecrübesi yaşamak isterseniz Drift Zen Racer'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR