Drifting Penguins

Drifting Penguins
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drifting Penguins, penguenlerin hayatını koruma görevi üstlendiğiniz bir iOS oyunu.

Drifting Penguins, zorlu koşullarda yaşama mücadelesi veren penguenlerin hayatını korumaya çalıştığımız bir iOS oyunu. iPhone ve iPad’imizde ücretsiz oynayabildiğimiz oyunda buzulların üzerinde koşuşturmaca içerisinde olan şaşkın penguenleri yırtıcı hayvanlar, UFO’lar gibi tehlikelere karşı korumaya çalışıyoruz.

Her yaştan kişinin dikkatini çekebilecek rengarenk low poly görsellere sahip oyunda penguenler bizlere emanet ediliyor. Onları yaşam alanlarında karşılayan her türlü tehlikeye karşı korumak vazifemiz. Bu sevimli yaratıkları kimi zaman UFO’ların kaçırmasını engelliyor, kimi zaman buzullarda dengede kalmalarını sağlıyor, kimi zaman da su altından çıkan hayvanların saldırılarından koruyoruz. Penguenleri bir an olsun bile yalnız bırakmamız gerekiyor. En ufak dalgınlığımız hayatlarına mal olabilir.

Oyunun kontrol sistemi ise oldukça basit. Penguenleri karşılayan tehlikeleri uzaklaştırmak için üzerlerine dokunmamız, buzul üzerinde dengede tutmak için de ekranın sağ ve sol noktasına belli sıklıkla dokunmamız kafi oluyor. Tek elle rahatlıkla oynanabilecek bir oyun diyebilirim. Penguenleri seviyorsanız bu oyunu kaçırmayın.

YORUMLAR