Drifty Chase 1.0 (ios)

Drifty Chase

1.0
Drifty Chase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drifty Chase mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Drifty Chase, eğer GTA serisindeki heyecanlı polis kovalamacalarını keyifli bir sürüş deneyimiyle birleştiren bir mobil oyun oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir drift oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Drifty Chase'de kanundan kaçan bir suçlunun yerine geçiyoruz. Banka soygunları yaptıktan sonra iş polisten kaçmaya geliyor. Bu iş için aracımıza atlıyoruz ve aksiyon dolu polis kovalamacalarında polis sürekli ensemizdeyken şehrin içinde kaçmaya çalışıyoruz.

Drifty Chase'de keskin cirajları alabilmek için bolca yanlıyoruz. Bu işi tek dokunuşla yapabilmemiz mümkün. Oyun oldukça rahat ve kolay bir şekilde oynanabiliyor ve kısa sürede bağımlılığa dönüşebiliyor.

Drifty Chase içinde 10 farklı araç seçeneği ve 10 farklı şehir bizi beklemekte. Oyunda para kazandıkça yeni araçların kilidini açabiliyoruz. Drifty Chase, özetlemek gerekirse güzel görünen, eğlenceli bir oynanış sunan bir yarış oyunu.

YORUMLAR