DROP NOT! 1.0.4 (ios)

DROP NOT!

DROP NOT!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DROP NOT!, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

DROP NOT!, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Birbirinden zorlu bölümlere sahip olan oyunda aşağı düşmeden ilerlemeye çalışıyorsunuz.

Birbirinden zorlu bölümlere sahip olan DROP NOT!, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Zevkli bir kurguya sahip olan oyunda karakterinizi küpler üzerinde ilerletiyor ve bölümleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Zorlu düşmanlara ve engellere sahip olan oyunda dikkatli olmalı ve yüksek puanlara ulaşmalısınız. Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz oyunda farklı dünyalarda oynayabiliyor ve harika bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Oyundayken dikkatli olmalı ve aşağı düşmeden ilerlemelisiniz. Yüksek kaliteli grafiklere sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor.

Dikkatli olmanızı gerektiren oyunda birbirinden zorlu bulmacaları çözmeye ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz. Zorlu engellerin ve farklı karakterlerin yer aldığı oyunu mutlaka denemelisiniz. Eğer bu tarz oyunlardan zevk alıyorsanız DROP NOT! oyununu mutlaka denemelisiniz.

DROP NOT! oyununu iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR