Dubai Racing 1.0 (ios)

Dubai Racing

1.0
Dubai Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dubai Racing, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz yüksek kaliteli bir yarış oyunu.

Dubai Racing, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon dozu yüksek bir yarış oyunu. Spor arabaların hız ve ihtişam dolu dünyasına bir yolculuğa çıktığımız bu oyunda birbirinden zorlu pistlerde mücadele ediyoruz.

Oyunda birbirinden çekici spor otomobillere yer verilmiş. Egzotik arabalardan birini seçip rakiplerimizle kıyasıya bir mücadelenin içine giriyoruz. Elbette rakiplerimiz de gayet sıkı yarışçılardan oluşuyor. Neyse ki yarışlardan gelir elde ettikçe araçlarımızı upgrade edebiliyor ve performanslarını artırabiliyoruz. Bu konuda önümüzde gerçekten bol seçenek var. Aracın görsel parçalarından tutun da motor parçalarına kadar her şeyini modifiye edebilme şansına sahibiz.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de kendi yarış grubumuzu kurabiliyor oluşumuz. Farklı yeteneklere sahip kişileri grubumuza katarak rakip çetelere karşı mücadele edebiliyoruz.

Araba oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz yüksek kaliteli bir oyun arıyorsanız Dubai Racing'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR