Dude Perfect 2 1.0.2 (ios)

Dude Perfect 2

Dude Perfect 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dude Perfect 2, eğlenceli atmosferiyle her yaşa hitap eden bir basketbol oyunu.

Dude Perfect 2, basketbol oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad sahiplerinin büyük beğeniyle oynayacakları yapımlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, ilk versiyonuyla epey ilgi çekmişti ve şimdi çok daha güçlü bir şekilde geri döndü.

Hem beceri hem de basketbol oyunlarında karşımıza çıkan dinamikleri başarıyla bir araya getiren Dude Perfect 2'deki temel amacımız parmağımızı ekranda gezdirerek nişan almak ve topu potaya gönderip sayı yapmak. Ne kadar fazla sayı yaparsak o kadar fazla puan topluyoruz. Bunu başarması pek kolay olmuyor çünkü bölümlerde topumuzu engelleyen ayılardan tutun da tuhaf mekanizmalara kadara her şey var.

Neyse ki oyuna çeşitli amaçlarla kullanabileceğimiz çok sayıda güçlendirici mevcut. Bunları akıllıca kullanırsak çok daha yüksek skorlara imza atabilme şansını elde ediyoruz.

Dude Perfect 2'de her oyunseverin beğenisini kazanacağını düşündüğümüz karakterler mevcut. Her biri kendine has kostümlere sahip olan bu karakterleri bölümlerde ilerledikçe açabiliyoruz.

Keyifli ve dinamik atmosferiyle beğeni kazanan Dude Perfect 2, boş zamanlarınızı değerlendirmek amacıyla oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanaesi.

YORUMLAR