Dude Perfect 1.1.4 (ios)

Dude Perfect

Dude Perfect
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dude Perfect, diğer basketbol oyunlarına göre sahip olduğu farklı oyun yapısı ile sizi eğlendirecek iOS oyunlarından bir tanesidir.

Dude Perfect, iOS kullanıcıları için eğlenceli bir basketbol oyunudur. Basketbol oyunlarına yeni bir boyut kazandıran oyunda, çılgın dakikalar sizi bekliyor.

Oyunu indirip yükledikten sonra giriş yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Basket atabilmek için 3 hakkınız bulunmaktadır. Fakat basket atmak sandığınız kadar kolay olmadığı için atışlarınızı dikkatli kullanmalısınız. Normal bir basketbol oyununu, dünyaca popüler olan Angry Birds'ün yapısı ile birleştiren Dude Perfect, oynadıkça bağımlısı olacağınız oldukça eğlenceli bir basketbol oyunu.

Basketbol atmanıza engel olmak ve zorluk derecesini arttırmak için önünüzde farklı engeller olabilir. Bu engelleri aşmak için dikkatli hedef alarak atış yapmalısınız.

Oyunun kontrolleri gayet basit. Bu tarz benzer bir oyunu daha önce oynadıysanız hiçbir zorluk çekmeden Dude Perfect'ide oynayabilirsiniz. Parmağınızı yukarıdan aşağı doğru çektikten sonra, sürükleyerek hedef alıp, vuracağınız gücü belirledikten sonra parmağınızı bırakarak atışı yapabilirsiniz. Gerçekçi fiziklere sahip olan oyunda usta olmak için epey vakit geçirmeniz gerekmektedir.

Atış yaptığınız basketbol topu etraftaki objelere çarptıkça daha fazla puan kazanabiliyorsunuz ve atışınızın tamamlanması için basetbol topunun tamamen durması gerekiyor.

Çizgi filmlere benzeyen grafikleri olmasına rağmen, gayet profesyonel çizimler ile hazırlanmış ve kesinlikle kalitesiz bir oyun gibi durmuyor. Arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz gibi oyunu dilerseniz tek başınızada oynayabilirsiniz.

Oyunu ücretli versiyonu olan bu uygulamada, ücretsiz versiyonuna göre daha fazla özellik bulunmaktadır. Uygulamanın ücretsiz versiyonunu indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR