Dumb Ways to Die 1.2 (ios)

Dumb Ways to Die

1.2
Dumb Ways to Die
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  529

 • Üretici

  Metro Trains Melbourne Pty Ltd

Dumb Ways to Die, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Ölmenin aptalca yolları anlamına gelen Dumb Ways to Die adlı oyun, iOS işletim sistemine sahip olan iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve bağımlılık yapan bir beceri oyunudur.

Oyun içerisinde yer alan sevimli karakterlerimizin ölmelerine engel olmak için elimizden geldiğince hızlı olarak bizden istenen görevleri yerine getirmemiz gerekiyor. Kana susamış vahşi piranalar, yerde duran kaygan kusmuklar, beslenmesi gereken yılanlar ve her an üzerinizden geçebilecek trenler Dumb Ways to Die adlı oyunda kahramanlarımızı korumamız gereken tehlikeler arasında yer alıyor.

Toplamda üç kez ölme hakkına sahip olduğunuz oyunda, olabildiğince hızlı davranarak sevimli karakterlerimizi kurtarmaya ve olabildiğince yüksek puanlar toplamaya çalışıyoruz. Topladığımız puanlar sayesinde günlük, haftalık ve tüm zamanları kapsayan skor tabelaları üzerinde kendimize yer bulabileceğimiz gibi arkadaşlarımızla da kapışabiliriz. Ayrıca yine topladığımız puanlar sayesinde oyunda yeni karakterler açtırarak, onlara da yardımcı olmaya çalışabiliriz.

Kurtarabileceğiniz kadar çok karakteri kurtarmaya çalışacağınız Dumb Ways to Die adlı iOS oyununu elinizden bırakamayacağınıza eminim.

Dumb Ways to Die Özellikleri:

 • Oyunda yer alan tren istasyonunuz için yüksek puanlar yaparak tüm karakterleri açtırın
 • Orijinal videonun kendinize ait olan bir kopyasını kazanın
 • Skor tabelalarında en üst sıralarda yer almak için yabancılarla ve arkadaşlarınızla yarışın

YORUMLAR