Dungeon Boss 0.5.2532 (ios)

Dungeon Boss

Dungeon Boss
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    48

  • Üretici

    Big Fish Games

Dungeon Boss mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir taktiksel savaş oyunudur

Dungeon Boss güzel grafikleri rol yapma oyunu dinamikleriyle birleştiren bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dungeon Boss'ta tehlike dolu zindanlara giren kahramanların hikayesi konu alınıyor. Biz de oyunda bu kahramanlardan birkaçını kontrol ediyoruz ve kendi kahraman takımımızı kurarak fantastik bir maceraya atılıyoruz. Oyundaki her kahraman özel bir kartla temsil ediliyor. Bu kahramanlar kendilerine has yetenekler ve büyülerle donatılmış. Topladığımız kahraman kartlarıyla bir araya gelen kart destemiz kahraman takımımızı oluşturuyor. Kart destemizdeki yapı savaşlardaki avantaj ve dezavantajları belirlediğinden kendimize has bir oyun stili geliştirebilmemiz mümkün.

Dungeon Boss'taki zindanlara inerek farklı düşman türlerinin yanında güçlü bölüm sonu canavarlarıyla da karşılaşıyoruz. Bu canavarları yendikçe özel büyülü eşyalar ve tecrübe puanı kazanıyoruz. Kazandığımız tecrübe puanları sayesinde kahramanlarımız gelişip güçlenebiliyor ve yeni yetenekler kazanabiliyor. Bu sayede oyunda ilerledikçe daha güçlü bir kart destesine sahip oluyoruz.

Dungeon Boss'ta taktiksel bir savaş sistemi mevcut. Sıra tabanlı savaşlarda hamlemizi yaptıktan sonra düşmanımızın cevabını bekliyoruz ve bu hamleye göre bir sonraki elde nasıl bir yöntem uygulayacağımızı belirliyoruz.

Dungeon Boss'un grafikleri oldukça yüksek kaliteye sahip. Oyundaki kahramanların modellemeleri bize biraz Lego kahramanlarını hatırlatıyor.

YORUMLAR