Dunky Dough Ball 2.0 (ios)

Dunky Dough Ball

2.0
Dunky Dough Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dunky Dough Ball, her yaş grubuna hitap eden eğlenceli ve yormayan bir oynanış sunan beceri oyunu.

Dunky Dough Ball, çocuklar kadar yetişkinlerin de iPhone ve iPad’lerinde severek oynayacağını düşündüğüm bir beceri oyunu. Yerinde duramayan bir top hamurunu kontrol ettiğimiz oyunda birbirinden zorlu, oynarken keyif veren onlarca bölüm bulunuyor. Kafa yormadan oynanan beceri oyunlarını seviyorsanız mağazada yeni yer alan bu oyuna kesinlikle bakmalısınız.

iOS tabanlı cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz beceri oyununda kızgın şeften kaçmaya çalışıyorsunuz. Başka hiçbir amacınızın olmadığı oyunda bazen bir hamur topu bazen de bir hayvanı veyahut insanı kontrol ediyorsunuz. Sürekli zıplayan karakterlerin kontrolünü sağlamak ise oldukça zor. Sürekli zıpladığından en ufak hatanızda aşağıya düşebiliyor ve engellerden birine takılabiliyor. Bu noktada oyunun beceri kadar sabır da gerektirdiğini söyleyebilirim.

Basit oynanış sunmasın rağmen bağımlılık yapan oyunda totalde 80 bölüm yer alıyor. Her birinde farklı mekanlarla karşılaştığınız bölümlerde engeller de farklılık gösteriyor. Lav, testereler, ejderhalar, ölümcül platformlar dahil çok sayıda engel hedefinize kolaylıkla ulaşmanıza mani oluyor. Bunlar atlamak içinse kontrolleri çok iyi öğrenmeniz gerekiyor. Her ne kadar sadece sağ ve sol yapmanız gerekse de kontrol mekanizması oldukça hassas ve ne fazla ne de az basmaya geliyor.

Dunky Dough Ball, görsel açıdan bir şey sunmasa da oynadığım süre boyunca eğlendirdi. Kısa süreliğine arada açıp kafa patlatmadan oynanabilecek bir iPhone ve iPad oyunu olmuş.