Egg Car 1.0 (ios)

Egg Car

1.0
Egg Car
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Egg Car, yüksek hassasiyete dayalı bir beceri oyunu, üstelik tamamen ücretsiz.

Egg Car, kolay gibi görünen fakat aslında epey zor olan bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız aracımızın arkasına yüklü olan yumurtayı kırmadan hedef noktaya ulaştırmak.

Aracımızı kontrol edebilmek için ekranda konuşlandırılmış olan gaz ve geri butonlarını kullanmamız gerekiyor. Gaz verdiğimiz zaman ivmelenmenin etkisiyle aracımız arkaya doğru yatıyor. Bu da yumurtanın dengesini bozuyor ve şayet kontra verip toparlamazsak düşmesine sebep oluyor.

Kontra verebilmek için geri butonuna basmamız gerekiyor. Elbette tüm bunlara üzerinde ilerlediğimiz platformun engebelerine göre karar veriyoruz. Yani oyunda başarılı olabilmek için hem aracın durumuna hem de parkurun şartlarına dikkat etmemiz gerekiyor.

Oyunda kaliteli fakat çok da gerçekçi olmayan grafiklere yer verilmiş. Bu konseptin hoşumuza gittiğini belirtmemiz gerekiyor. Oyunun dinamiklerine birebir uyum sağlıyor.

Sıra beklerken, canınız sıkıldığında veya kafa toplamak için biraz ara vermişken bu oyunu oynayabilir keyifli dakikalar yaşatabilirsiniz.