Egg, Inc. 1.0.5 (ios)

Egg, Inc.

Egg, Inc.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Egg, Inc. ile kendi tavuk çiftliğinizi kurabilir ve yumurta satarak para kazanabilirsiniz.

Son dönemde çiftlik oyunları hızla yaygınlaşırken Auxbrain isimli geliştirici çiftlik oyunlarını çok ileriye taşımış. iOS platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz simülasyon tarzında geliştirilen Egg, Inc. oyunu, tavuk yetiştirerek para kazanmayı amaçlıyor.

Egg, Inc. oyununa ilk giriş yaptığınızda karşınıza hikaye anlatan bir video çıkıyor. Videoyu izledikten sonra ise çiftlik maceranız tam anlamıyla başlıyor. İlk olarak parmak hareketleriniz ile ekrana dokunarak tavuk üretmeniz gerekli. Bu şekilde istediğiniz kadar tavuk üretebiliyorsunuz fakat tavukları beslemeniz için kümes lazım. Elinizde yeteri kadar kümes olmadığı zamanlarda ürettiğiniz tavuklar boşa gidiyor. Kümesinizin yeterli olmadığı zamanlarda para ile yeni bir kümes alabilirsiniz. Kümese giden hayvanlar bir süre sonra yumurta üretiyorlar ve bu sayede para kazanıyorsunuz.

Egg, Inc. oyununda tavuklardan kazandığınız parayı yine tavuklara harcıyorsunuz. Bu sayede hem çiftliğiniz gelişiyor hem de daha fazla para kazanma hacmi oluşturuyorsunuz. Egg, Inc. çiftlik oyununda göreviniz sadece tavuk üretmek ve satmak. Oldukça eğlenceli olan Egg, Inc. oyununu hemen şimdi indirin ve kendi tavuk çiftliğinizi geliştirin.