Endless Balance 1.0 (ios)

Endless Balance

1.0
Endless Balance
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16

  • Üretici

    Tapinator

Endless Balance'ta yükselen ağaç üzerinde dengede durmaya çalışan bir keşişin eğlenceli macerasına ortak oluyoruz.

Hassasiyetin ve becerinin ön plana çıktığı bir oyun arıyorsanız Endless Balance'ı mutlaka denemelisiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde sorunsuzca oynayabiliyoruz. Oyun genel yapısı itibariyle hem tablet hem de akıllı telefonlarda oynamaya müsait.

Oyunda ağacın üzerinde dengede durmaya çalışan bir Shaolin keşişini kontrol ediyoruz. Oyuna ilk olarak yerde başlıyoruz ve üzerinde durduğumuz ağaç yükseldikçe farklı ortamlara geçiyoruz. Başarılı olabilmek için el becerilerimizin yüksek olması gerekiyor aksi halde keşiş ağaçtan düşebiliyor. Tahmin ettiğiniz gibi ağaçtan düştüğümüzde bölüme baştan başlamak zorunda kalıyoruz.

Göğe olan yolculuğumuz esnasında birçok engelle karşı karşıya kalıyoruz. Kimi zaman sert rüzgarlar esiyor kimi zaman da üzerimize yıldırımlar düşüyor. Bütün bunlardan hassas el hareketleriyle sıyrılmamız ve yolumuza devam etmemiz gerekiyor.

Retro grafikleriyle orijinal bir atmosfer sunan Endless Balance, beceri oyunları oynamaktan keyif alan her yaştan oyunseverin keyifle oynayabileceği bir yapım.

YORUMLAR