Endless Boss Fight 1.4 (ios)

Endless Boss Fight

1.4
Endless Boss Fight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Endless Boss Fight, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz robotlar üzerine kurulu bir aksiyon oyunudur.

Endless Boss Fight, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri robot teması üzerine kurulu aksiyon dolu bir arcade oyunudur.

Sürekli olarak güçlenen robot savaşçılara karşı vereceğiniz mücadele sırasında yöneteceğiniz karakter, düşmanlarına yumrukları yardımıyla saldıran küçük bir robottur.

Her ne kadar bölümleri geçtiğiniz ve düşmanlarınızı alt ettiğiniz için sevinseniz de bilmeniz gereken bir şey var ki o da düşmanlarınızın sürekli daha güçlü bir şekilde karşınıza çıkacağı.

Kendinizi sonu gelmeyen sınırsız bir aksiyon içerisinde bulacağınız Endless Boss Fight'ta, diğer oyuncuların karşısına çıkarabileceğiniz kendi robotunuzu da geliştirme şansına sahipsiniz. Bu sayede hem kendiniz hem de geliştirmiş olduğunuz robotla eğlenceyi katlayabilirsiniz.

Liderler listesinde yerinizi alabilmek için hem kendi karakterinizi en iyi şekilde yöneterek düşmanlarınızı alt etmeli hem de robotunuzu en güçlü şekilde tasarlayarak diğer oyuncuların robotunuzu yenmelerinin önüne geçmelisiniz.

Endless Boss Fight Özellikleri:

  • Tamamen ücretsiz
  • Karakterinizi geliştirme
  • Soluksuz bir aksiyon
  • Karakter özelleştirme
  • Diğer oyunculara karşı kendi robotunuzu geliştirme
  • Savaşçınız ve robotunuzla sıralama listesinin üst sıralarına tırmanma şansı

YORUMLAR