Endless Drift Racing 1.5 (ios)

Endless Drift Racing

1.5
Endless Drift Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Endless Drift Racing, iOS cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir drif oyunu.

Endless Drift Racing 3D, araba yarışı hayranları için özel olarak tasarlanmış eğlenceli bir drift oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun ilginç bir deneyim sunup rakiplerinden sıyrılabilmek için fantastik bir tasarım anlayışı öne çıkarıyor.

Oyuna ilk girdiğimiz anda dikkatimizi çeken öğeler arasında gelişmiş fizik motoru ve üç boyutlu gelişmiş tasarımlar yer alıyor. Aracımızla gerçekleştirdiğimiz her harekette, gerçek hayatta olabilecek muhtemel sonuçlar ekrana yansıtılıyor.

Oyunda aracımızı kontrol edebilmek için parmağımızla ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Hızlı hamleler ile aracımızı engellerden kaçırıp drift yaparak puan toplamamız gerekiyor. Drift yaptığımız süre boyunca puan topluyoruz ve nihai olarak en yüksek puana ulaşmaya çalışıyoruz.

Endless Drift Racing 3D'de çizgi filmlerde görmeye alışkın olduğumuz türden grafiklere yer verilmiş. Fakat bu durum kesinlikle oyunun hedef kitlesini çocuklarla sınırlı bırakmıyor. Yarış oyunları oynamaktan keyif alan herkes bu oyunu severek oynayacaktır.