Endless Road

Endless Road
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    156

  • Üretici

    Chillingo

Endless Road oyunu iOS platformu için, bitmeyen bir yarış keyfi sunan farklı bir yarış oyunu. Oyun ile sonu gelmeyen yollar sizi bekliyor.

iOS platformunda aynı oyunları oynamaktan sıkıldıysanız size farklı bir yarış oyunu bulduk. Endless Road adındaki bu yapım içinde yarışlar yapıyorsunuz ve peşinize takılan polislerden kaçıyorsunuz. Buraya kadar her şey normal bir yarış oyunuymuş gibi gözükse de oyunun asıl can alıcı noktası ise yarışılan yolların sonunun olmaması. Yani yarışlar sizin sınırınıza ya da sabrınıza göre saatlerce sürebilecek cinsten.

Sonu gelmeyen yollarda yarışırken dediğimiz gibi peşinize polis düşecek ve atlatmak için hızınızı artırmak zorunda kalacaksınız ancak bu sefer de oyun sizi zorlamak için bulunduğunuz yerdeki araç trafiğini artıracak. Bu şekilde hızını kesmek zorunda kalacaksınız ve polise yakalanma riskiniz artacak. Eğer polise yakalanırsanız oyun için diğer bölümler açılmayacak ve tekrar başa dönüp sonu gelmeyen, bitmeyen yollarda yeniden yarışmak zorunda kalacaksınız. Yeni özellikler, bölümler ve araçlar için mutlaka polisleri atlatıp yarışları geçmek zorundasınız.

YORUMLAR