Episode: Choose Your Story 1.22 (ios)

Episode: Choose Your Story

Episode: Choose Your Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,484

  • ÜRETİCİ

    Episode Interactive

Episode: Choose Your Story, farklı hikayeler keşfederek bu hikayelerdeki karakterleri canlandıracağınız ve onlar adına kararlar vereceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS simülasyon oyunudur.

Episode: Choose Your Story, interaktif bir simülasyon oyunu olmasına rağmen, Sims tarzında bir simülasyon oyunu değildir. Bu oyunda farklı kategorilerde bir çok hikaye keşfedecek ve bu hikayelerde yer alan karakterleri canlandırarak onları yönetecek ve onlar adına kararlar vereceksiniz.

Kontrol ettiğiniz karakterler ile birlikte hikayelerin gidişatını aldığınız kararlar ile birlikte değiştirebiliyorsunuz. Görüntülü hikayeler içerisinde yer alan farklı durumlarda tehlikeli yalanlara inanmayarak karakterinizi tehlikeden uzak tutmalı, kıyafetlerini giydirmeli ve ona yön vermelisiniz. Bir çok farklı hikaye içerisinde farklı rollerde yer alarak hikayelerin baş kahramanı olabilirsiniz.

Hikayelerin bir çoğundaki ana karakter bayan olarak seçilmiştir. Bu nedenle oyun bayanlara daha çok hitap etmektedir. Fakat geliştirici ekip tarafından düzenli olarak hikayeler eklendiğinden bu durum ilerleyen süreçte dengelenebilir.

Oldukça farklı ve kendine özgü bir yapısı olan simülator oyununu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek yeni hikayeleri keşfetmeye başlayabilir ve karakterleriniz adına alacağınız kararlar ile bambaşka olayların içerisine girebilirsiniz.

YORUMLAR