Escape Fear House 2.2 (ios)

Escape Fear House

2.2
Escape Fear House
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape Fear House mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Escape Fear House içerisinde zorlu bulmacalar ve ürpertici bir atmosfer içeren bir mobil korku oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Escape Fear House'da ıssız bir köşke hapsolan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Fırtınalı bir havada bu köşke sığınan kahramanımız kısa bir süre sonra kapıların kilitlendiğini keşfediyor. Ayrıca köşkte ürpertici doğa üstü olaylar da baş gösteriyor. Bu olaylara tanık olduktan sonra ise yapmamız gereken şey ne pahasına olursa olsun bu köşkten kurtulmak. Bu iş için kilitleri açmamız, bulmacaları çözmemiz ve zekamızı çalıştırmamız gerekiyor.

Escape Fear House'ta bulmacaları çözmek için bulunduğumuz ortamı iyi bir şekilde araştırmamız ve kullanabileceğimiz eşyaları ve ipuçlarını keşfetmemiz gerekiyor. Topladığımız eşyaları ve ipuçlarını birleştirince kapıları açabiliyor, oyun boyunca ilerleyebiliyoruz. Bu yönüyle bir macera oyununa benzeyen Escape Fear House kimi zaman yaratıcılığınızı konuşturmanızı da gerektiriyor.

Escape Fear House 2 boyutlu, göze hoş görünen grafiklerle donatılmış.

YORUMLAR