Eternity Warriors 2 4.3.1 (ios)

Eternity Warriors 2

Eternity Warriors 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eternity Warriors 2 heyecan dolu bir aksiyon-RPG oyunudur

Eternity Warriors 2 Diablo 3 tarzı oyun yapısıyla öne çıkan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir mobil oyundur.

Eternity Warriors serisinin ilk oyununda kahramanlarımız iblislerle yüzleşerek onları alt etmiş olsalar da iblisler büyük bir yıkıma sebep olmuşlardır. Bu olaylardan 100 yıl sonrasında iblisler tekrar toplanmaya ve güçlerini arttırmaya başlamışlardır. Bunun için Kuzey Udar üzerinde birçok iblis kulesi yaratan cehennemin hizmetkarları bu topraklar üzerinde yaşayan ne varsa tehdit etmeye başlamıştır ve tehlike kapıya dayanmıştır.

Kuzey Udar'da patlak veren savaşın üzerine kahramanlarımız yeniden bir araya geliyorlar ve iblis kulelerini yok etmek ve her zamankinden daha da güçlü olan iblis ordularını mağlup etmek üzere işe koyuluyorlar. Eternity Warriors 2 oldukça yüksek kalite grafikleriyle öne çıkıyor. Oyunun görselliği zengin bir içerik ile beslenmekte. Oyunda silahlar, zırhlar ve yardımcı ekipmanlar gibi birçok farklı büyülü eşyayı keşfedebiliyoruz. Heyecan dolu bölüm sonu canavarı karşılaşmaları ve seviye atlama sistemi oyundan alınan keyfi arttırmakta. Eternity Warriors 2 bize senaryoyu arkadaşlarımızla birlikte co-op olarak oynayabilme imkanı verdiği gibi PvP modu sayesinde diğer oyuncularla savaşabilme olanağı da sağlıyor.

Eğer aksiyon RPG oyunlarını seviyorsanız Eternity Warriors 2 oldukça hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR