Excavator Simulator 1.1 (ios)

Excavator Simulator

1.1
Excavator Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Excavator Simulator iş makinelerini kullanarak bize verilen görevleri yerine getirmeye çalıştığımız eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Excavator Simulator, iş makineleri çalışırken seyretmeyi seven tüm akıllı telefon kullanıcıları için üretilmiş bir oyun. Artık bu devasa makineleri sadece seyretmekle kalmayacak, aynı zamanda onları kontrol edebileceksiniz.

Hem iPad hem de iPhone cihazlarınızda sorunsuz olarak oynayabileceğiniz bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunulmakta. Oyunda farklı donanımlara sahip kazıcıları kullanabilme şansına sahip olacaksınız. Hidromek, JCB, Doosan, Deere, Komatsu, Volvo, Hitachi, Caterpillar, Hyundai gibi ağır sanayi markalarına ev sahipliği yapan Excavator Simulator’da markanızı seçip oyuna başlayabilirsiniz.

Oyundaki temel amacımız bize verilen görevleri yerine getirmek. Oyundaki kontroller sorunsuz olarak çalışıyor ve taş, toprak yükleme işlemleri esnasında oyunculara herhangi bir zorluk yaşatmıyor. Eğer siz de iş makinesi temalı simülasyon oyunlarından keyif alıyorsanız Excavator Simulator’ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR