F1 Race Stars 1.1.1 (ios)

F1 Race Stars

F1 Race Stars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

F1 Race Stars bolca heyecan sunan bir mobil yarış oyunudur

F1 Race Stars, Grid ve Colin McRea Rally gibi yapımlarla yarış oyunlarındaki başarısını kanıtlamış olan Codemasters tarafından mobil cihazlar için yayınlanmış oldukça eğlenceli bir yarış oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Formula 1 yarış oyunu olan F1 Race Stars gerçek Formula 1 yarış pistleri temel alınarak tasarlanmış 40 yarış pistinde heyecan dolu yarışlar gerçekleştirmemize imkan tanıyor. Oyun tamamen eğlence odaklı olarak tasarlanmış ve yarışlar sırasında drift atabiliyor, rampalardan zıplayabiliyor ve bonusları toplayarak geçici güçlendirmeler kazanabiliyoruz ve rakiplerimize karşı avantaj sağlayabiliyoruz.

F1 Race Stars'da 2013 Formula 1 sezonunda yarışmış Fernando Alonso, Lewis Hamilton ve Senastian Vettel gibi pilotlarla yarışabilmekteyiz. Ayrıca yine 2013 sezonunda kullanılmış arabalar ve takımlar oyunda yer alıyor.

F1 Race Stars grafikleri oldukça kaliteli olan bir oyun. Özellikle dinamik hava efektlerinin göze çarptığı oyunda araçlar ve pistler de oldukça detaylı olarak tasarlanmış. F1 Race Stars kullanıcılara oyunu farklı kontrol yöntemleriyle oynayabilme imkanı veriyor. Dilerseniz dokunmatik kontrollerle, dilerseniz hareket sensörü aracılığıyla oyunu oynayabilmektesiniz.Eğer yarış oyunlarını seviyorsanız F1 Race Stars'ı denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR