Facebook Lite (APK) (ios)

Facebook Lite (APK)

Facebook Lite (APK)
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  2,191

 • Üretici

  Facebook

iPhone için Facebook Lite sürümü indirin, Facebook'da hızlıca gezinin.

Not: Facebook Lite iOS uygulaması Apple App Store'dan kaldırılmıştır. Facebook uygulamasını kullanmanız tavsiye edilir.

Facebook Lite indirerek iPhone’unuzun hem pilinden tasarruf eder, hem de daha hızlı gezinir, büyük güncellemeler indirmek zorunda kalmazsınız. iPhone için Facebook’un hafifletilmiş sürümü, daha az veri kullamasının dışıda telefonda daha az yer kaplıyor. Üstelik 2G bağlantıyla bile sorunsuz çalışıyor.

Facebook, iPhone’da en fazla veri tüketen, bataryadan (pilden) harcayan uygulamalardan biri. iPhone için Facebook Lite sürümü, bu sorunu ortadan kaldırıyor. Facebook hafifletilmiş sürüm, hem çok daha az boyuta sahip, hem sürekli büyük boyutlu güncellemeler almıyor, hem de zayıf internet bağlantılarında dahi sorunsuzca çalışıyor. Tabii ki; Facebook’un günden güne eklenen özellikleri yerine en sevilen özellikleri bünyesinde barındırıyor. Haber kaynağı, durum güncellemeleri, fotoğraflar, bildirimler gibi klasik özellikleri kullanabiliyorsunuz.

Facebook Lite sürümüyle Facebook uygulamasında yaptığınız pek çok şeyi yapabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla bağlantı kurma, yeni insanlarla tanışma, hayatınızda olan biteni durum güncellemeleri ve fotoğraflarla paylaşma, gönderilere yorum yapma ve beğenme, fotoğraf albümü oluşturma, etkinliklere katılma, işletmelere ulaşma, dünyanın dört bir yanından en son haber ve güncel etkinlikleri takip etme, Facebook’un az yer kaplayan uygulamasında yapabilecekleriniz.

Facebook Lite, Türkiye App Store’da indirilmeye açılmış durumda. Dolayısıyla Android versiyonundaki gibi APK özel indirme bağlantısı bulmanız gerekmiyor. Facebook Lite iPhone indirme bağlantısı yukarıda yer almaktadır. Facebook Lite indir ile kolaylıkla yükleme yapabilirsiniz.

Facebook Lite Özellikleri:

 • Facebook’u daha az mobil veriyle kullanın.
 • Arkadaşlarınızın neler paylaştıklarını daha hızlı görün.
 • Daha az depolama alanı kullanın, daha fazla fotoğraf paylaşın.
 • 2G’de bile video izleyin.

YORUMLAR