Farm Family

Farm Family
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Family, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz yüksek kaliteli grafiklere sahip olan ücretsiz bir eşleştirme oyunudur.

Farm Family, oyuncuların 3 veya daha fazla aynı renkli sebve ve meyveyi eşleyerek bölümleri geçmeye çalışacağı eğlenceli bir iOS bulmaca oyunudur. AppStore üzerinde benzer türde bir çok eşleştirme oyunu bulunmasına rağmen, Farm Family sunduğu yüksek kaliteli grafikler ile bir adım öne çıkmaya başaranlar arasında yer alıyor.

Oyundaki amacınız aynı renkli meyve ve sebzelerin yerlerini değiştirerek en az 3'ünü bir araya getirmek ve böylece tüm ekranı temizleyerek bölümü geçmek. Oyunda zorlandığınız zamanlarda kullanabileceğiniz bazı ekstra özellikler yer almaktadır. Bu özellikleri kullanarak süper güçler elde edebilir ve zorlandığınız bölümleri kolayca geçebilirsiniz. Ne kadar çok meyve ve sebzeyi eşleştirirseniz o kadar çok puan kazanırsınız.

Oyunun grafikleri yüksek kaliteli olup, oyuncuları tatmin etmektedir. Bu tür oyunlarda pek aramadığımız etkileyici görüntü efektleri oyunun tüm havasını etkiliyor diyebilirim. Oynanışı diğer eşleşeme oyunları ile aynı olmasına rağmen, yüksek kaliteli grafikler sunan ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayan Farm Family'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR