Farm Mania 2.4 (ios)

Farm Mania

2.4
Farm Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Mania, meyveleri ve sebzeleri birbirlerine bağlayacağınız eğlenceli ve oldukça farklı bir iOS bulmaca oyunudur.

Farm Mania, iOS cihazlarınızın ekranlarında parmağınızın yardımı ile meyve ve sebzeleri birleştirerek oynayacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Oyun içerisinde birleştirilmeyi bekleyen meyve ve sebzeler bulunuyor. Parmağınızın yarıdmıyla ekranda üzerlerinden çizgiler çizerek birleştirebilirsiniz. Öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zaman alan oyunda, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyunda yüzlerce birbirinden heyecanlı bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler syaesinde saatlerce oyunu oynayarak eğlenebilirsiniz. 2 Farklı oyun modundan birini seçerek hemen oynamaya başlayabileceğiniz oyunda, bazı uygulama içi satın alınabilecek özellikler bulunuyor. Bu özellikler oyun içindeki performansınızı arttırsada oyunu oynayabilmek için zorunlu olmayan özelliklerdir. Ayrıca uygulama içi alım özelliklerini kapatarak bloke edebilirsiniz.

Özellikler çocuklar için hazırlanan bir bulmaca oyunu gibi görünmesine rağmen, yetişkin kullanıcılar tarafından da rahatlıkla oynanabilir. Ne kadar çok meyve ve sebze arasında bağlantı kurarasanız o kadar çok puan alabilirsiniz.

iOS cihazlarınız üzerinde oynayabilmek için heyecanlı, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunu arıyorsanız Farm Mania'yı ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR