Farmer Sim 2015

Farmer Sim 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    267

  • Üretici

    Ovidiu Pop

Farmer Sim 2015 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir çiftlik oyunudur

Farmer Sim 2015 eğer gerçekçi bir çiftlik yönetme tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir çiftlik simülatörü.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir çiftlik oyunu olan Farmer Sim 2015'te her oyuncu kendi çiftliğinin başına geçebilme imkanına sahip. Oyunda temel amacımız çiftliğimizde tarımsal üretimi başlatarak geliştirmek ve elde ettiğimiz ürünleri satarak çiftliğimizi büyütmek. Bu işi yaparken de birçok farklı çiftlik aracını kullanabilmemize izin veriliyor.

Farmer Sim 2015'da bize verilen boş tarlaya ekinlerimi ekmekteyiz. Ekinlerimizi doğru bir şekilde ektikten sonra yetişmelerini bekliyoruz ve sonra bu ekinleri hasat ediyoruz. Hasat ettiğimiz ürünleri pazarda satarak para kazanabiliyoruz. Ayrıca çeşitli çiftlik hayvanlarını satın alıp hayvancılıkla da uğraşabiliyoruz.

Farmer Sim 2015'da traktörler, hasat ve tohum ekim araçları gibi çeşitli araçları kullanabilmekteyiz. Bu araçlarla elde ettiğimiz ürünleri traktörümüzün römorkuna yükleyip satışa götürüyoruz. Oyunun ortalama bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR