Fat No More 1.1 (ios)

Fat No More

1.1
Fat No More
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fat No More, zayıflamaya karar vermiş fast food canavarlarına yardımcı olduğumuz eğlenceli bir iPhone ve iPad oyunu.

Fat No More, fast food ürünleriyle beslenme sonucu oldukça şişmanlık karakterleri fit hale getirmeye çalıştığımız biraz zorlu ancak oldukça eğlenceli bir iPhone ve iPad oyunu ve de ücretsiz. Şeker, pizza ve hamburger gibi insan sağlığını tehlikeye atan yiyecekleri tüketen karakterlerimizi içerisinde bulundukları zor durumdan sadece biz kurtarabiliyoruz. 100+ kiloya ulaşmış sevimli karakterleri sağlıklı günlerine döndürmek ise başlı başına bir sorun.

Fit the Fat oyununa benzerliğiyle dikkat çeken beceri oyununda kilolarıyla sıkıntılı 40’dan fazla bay ve bayan karakter yer alıyor. Her bir karakterin vermesi gereken kilo ve diyet programı farklı. Sağlıklı beslenme destekli egzersiz programında üç seçeneğimiz var: İp atlama, koşma ve ağırlık kaldırma.

Hem iPhone hem de iPad’de rahat oynanış sunan Fat No More oyununda karakterimizin günbegün yapacağı sporu görebiliyor ve hedefine ne kadar yaklaştığını takip edebiliyoruz. Diyet programı her karakter için ayrı yazılmış. Kimisinde sıklıkla koşuyor, kimisinde ağırlık kaldırıyor, kimisinde de ip atlıyoruz. Üç egzersiz türünü de kafamıza göre yapamıyor, ideal kiloya kavuştuğumuzda bırakıyoruz.

Oyunun oynanışı ise çok zorlamıcak şekilde eğlenceli. Spor yaparken şekilden şekile giren karakterlerimizi kontrol etmek için basit dokunma hareketini kullanıyoruz. Lakin her hareket farklı oynama gerektiriyor. Örneğin; koşu bandında her iki ayağımızı da kontrol ederek dengeyi kurmamız gerekiyor.

Oyunda kazandığımız puanları farklı şekillerde harcayabiliyoruz. Zayııflama sürecinde biriktirdiğimiz puanları karakterimizin sporunu daha verimli şekilde yapmasını sağlayacak öğeler satın alabildiğimiz gibi yeni karakterlerin kilidini açmak için de kullanabiliyoruz.

YORUMLAR