FIFA 12
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22,695

  • ÜRETİCİ

    Electronic Arts

FIFA 12 futbol oyunu her daim sizinle beraber. iOS işletim sistemi yüklü iPad kullanıcıları için piyasaya sürülen FIFA 12'yi arkadaşlarınızla beraber oynamanız da mümkün.

Gerçekçi grafikleri, oyun akışkanlığı ve rahat oyuncu kontrolleriyle Fifa 12 karşınızda. Mobil oyunseverlerin uzun zamandır beklediği oyun iTunes'da kullanıcılara sunuldu.

Electronic Arts tarafından geliştirilen FIFA 12, 22 resmi lig, 500'den fazla takım ve 15.000'den fazla oyuncuyla oyunseverlerin karşısında. Premier Lig'ten La Liga'ya bütün takımlar ve takımların stadyumları sizleri bekliyor.

Oyuncuların kontrolleri konusunda daha pek çok yenilik yapan Fifa 12, 360 derecelik oyuncu komutlarından detaylı taktik özelliklerine kadar birçok açıdan işlevsel görünüyor. Yeni geliştirilen kontroller sayesinde topa daha hakim olabilirsiniz.

FIFA 12'yi arkadaşlarınızla beraber oynamanız mümkün. iPad'inizi monitör gibi kullanıp iPhone mobil cihazlarınızı da oyuncuları kontrol etmek için kullanabilir, arkadaşlarınızla maç yapabilirisiniz.

FIFA 12'ye iTunes üzerinden $0,99 ödeyerek sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR