FIFA 15 Companion

FIFA 15 Companion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FIFA 15 Companion uygulaması ile ultimate takımınızı mobil cihazınızdan yönetebilirsiniz.

EA Sports FIFA 15 Companion, FIFA 15 oyununda oluşturduğunuz rüya takımınızı akıllı telefon ve tabletinizden yönetmenize izin veren ücretsiz bir uygulama. Eğer yeni veya eski oyun konsolunuzda veya bilgisayarınızda kurulu FIFA 15’e sahipseniz, oynamanın yanı sıra yönetim ile de ilgilenen biriyseniz bu yardımcı uygulamayı kesinlikle indirmelisiniz.

FIFA 15 Companion ile FIFA Ultimate Team kadronuzu yönetebilmenin yanı sıra transfer marketine göz atarak taze kanlar bulabilir ve kadronuza katmak üzere teklif sunabilirsiniz. Takımınızdan göndermek istediğiniz oyuncular için transfer listesinden faydalanabilir, mağazadan çeşitli paketler satın alabilirsiniz. Yeni eklenen Konsept Kadrolar özelliği sayesinde bütçeniz yetersiz olsa dahi dilediğiniz oyuncuyu takımınıza dahil edebilir ve kimyayı nasıl etkileyeceğini görebilirsiniz.

Football Club etkinliklerinizi, haberleri ve bildirimleri de takip edebileceğiniz FIFA 15 Companion, rüya takımınızı yönetme izni vermektedir. Oyuncuları görmek ve oynamak için FIFA 15 Ultimate'i yüklemeniz gerekmektedir.