FIFA Soccer: Prime Stars

FIFA Soccer: Prime Stars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FIFA Soccer: Prime Stars mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

FIFA Soccer: Prime Stars, FIFA serisiyle yakından tanıdğımız Electronic Arts firmasının mobil cihazlar için geliştirmiş olduğu menajerlik oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan FIFA Soccer: Prime Stars'da oyuncular bir takım seçiyorlar ve takımlarının başarılı olabilmesi ve kupalar kazanabilmesi için emek veriyorlar. Oyunda takımımızı başarıya ulaştırabilmek için doğru taktikleri belirlemenin yanısıra oyuncularımızı formda tutmamız ve onlara yeni yetenekler kazandırmamız gerekmekte.

FIFA Soccer: Prime Stars'da 5 önemli futbol ligine yer verilmekte. İngiltere, İspanya, Almanya, İtalya ve Fransa liglerinde top koşturan gerçek takımların gerçk futbolcuları ve yıldız oyuncuları oyunda bizi beklemekte. Takımımızın transferlerini yöneterek kendi rüya takımımızı oluşturabilmekteyiz. Her oyuncumuza özel mücadeleler sunarak onların kendilerini geliştirebilmelerini sağlıyoruz. Ayrıca takımımıza antrenman planları hazırlıyoruz. Maç gününde sahaya çıkacak 11'i seçerek maç sırasında oyuncu değişikliklerini ve maç stratejilerini belirliyoruz.

FIFA Soccer: Prime Stars'ın 3 boyutlu oyun motorundan faydalanarak maçları takip edebilmeniz mümkün.

YORUMLAR