Find The Line

Find The Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Find The Line çizim yeteneğine güvenen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

Find The Line bugüne kadar eşine zor rastladığımız türden bir beceri oyunu. Aslında bu oyun tamamen beceri üzerine kurulu değil; biraz sanat anlayışı biraz da konsantrasyon gerektiriyor. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunu hemen indirip denedik ve karşılaştığımız yapım gerçekten beğenimizi kazandı.

Oyunda toplamda 200’den fazla bölüm bulunuyor. Bu da demek oluyor ki Find The Line kısa sürede sona ermiyor ve oyunseverlere uzun süreli bir deneyim sunuyor. Oyunda 10 farklı tema mevcut. Hayvanlar alemi, oyuncaklar, mimari ve dahası bu oyunda mevcut olan çizim temaları arasında yer alıyor.

Oyundaki amacımız bize gösterilen objeleri ekranda kusursuz bir şekilde çizmek. Bazı şekiller gerçekten kolay olsa da özellikler ileriki bölümlerdeki şekilleri çizmesi bir hayli zor ve uğraştırıcı. Çizim konusunda kendinize güveniyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Find The Line denemeniz gereken yapımlar arasında yer alıyor. Bu arada oyunda hiçbir şekilde satın alma mevcut değil. Tamamen ücretsiz.

YORUMLAR