First Flight - Fly the Nest 1.1 (ios)

First Flight - Fly the Nest

1.1
First Flight - Fly the Nest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27

  • Üretici

    PlayMotive

First Flight - Fly the Nest, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz uçma oyunu.

First Flight - Fly the Nest, adından da tahmin edeceğiniz üzere uçma oyunu ve hem iPhone hem de iPad'de oynanabiliyor. Arı, maymun, ördek, köpek ve daha nice hayvana jetpack giydirerek uçurmaya çalıştığınız oyunda girintili çıkıntılı platformda olabildiğince ilerlemeniz gerekiyor. Yakıtınızın bitme ihtimali olmadığından kendinizi şanslı hissedebilirsiniz ancak yapısı bozuk platformda uçmak göründüğü kadar basit değil.

Retro stil görselli oyunlara bayılanlara yönelik hazırlanmış uçma oyunlarından First Flight’ta jet motoruyla uçabilen hayvanları kontrol ediyoruz. Amacımız sağa sola çarpmadan mümkün olduğunca uçabilmek.

Dokunuşumuzla havalanan hayvanların kontrolünü sağlama noktasında tek yaptığımız basılı tutmak ve bırakmak. Basılı tuttuğumuzda havalanıyor, parmağımızı çektiğimizde de yere çakılıyoruz. Tabii ki dengeyi iyi kurmak gerekiyor. Platform olabildiğince bozuk tasarlandığından ve de oyuna her yeni başlayışımızda değiştiğinden kontroller basit olsa da uçmak aynı basitlikte olmuyor.

YORUMLAR