First Touch Soccer 2015 2.06 (ios)

First Touch Soccer 2015

First Touch Soccer 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

First Touch Soccer 2015 güzel graifkleri ve zengin içeriğiyle öne çıkan bir futbol oyunu

First Touch Soccer 2015 eğer yüksek kaliteli bir futbol oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir futbol oyunu olan First Touch Soccer 2015 bize hem kendi takımımızı yönetme hem de maçlara çıkarak ezeli rakiplerimizle yüzleşme imkanı veriyor. Uygulama marketlerinde sıkça karşılaşmaya alıştığımız basit şut atma oyunlarının aksine First Touch Soccer 2015'te zengin bir içerik bizi bekliyor. Oyunda sadece serbest vuruş kullanmak yerine gerçek maçlara çıkıyoruz ve şampiyonluk peşinde koşuyoruz.

First Touch Soccer 2015 bir yandan menajerlik yapmanıza da izin veriyor. Takım transferlerini yöneterek takımınıza yeni yıldızlar kazandırabiliyorsunuz, maçlardan önce sahaya çıkacak ilk 11'i ve maç taktiklerini belirleyebiliyorsunuz. Hatta takımınızın kendi stadını bile tasarlayabiliyorsunuz. Bundan sonra ise sıra maçlara çıkmaya geliyor. First Touch Soccer 2015'de maçlarda akıllı bir yapay zeka ile karşılaşıyorsunuz. Futbolcu grafikleri, gölgeler, dinamik ışıklar, karakter animasyonları, stadyum grafikleri göze oldukça hoş görünüyor.

First Touch Soccer 2015'i dokunmatik kontrol sistemini kullanarak kolayca oynayabilmektesiniz. Farklı oyun modlarını da içeren First Touch Soccer 2015 hem güzel görünen hem de bolca eğlence sunan bir futbol oyunu olarak özetlenebilir.

YORUMLAR