Fishing Break 1.0 (ios)

Fishing Break

1.0
Fishing Break
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fishing Break, iOS platformunda anime görselleriyle farklılık yaratan balık tutma oyunu.

Fishing Break, anime çizgi filmleri anımsatan görsellerinin yanında hızlı oynanış sunmasıyla öne çıkan balık tutma oyunu. iOS platformunda da ücretsiz olarak sunulan diğer deyişle iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip satın alım yapmadan keyifle oynayabildiğimiz balık yakalama oyununda yüzlerce çeşit balık tutuyoruz.

Benzerlerinin aksine tek bir yerde - ki genellikle göl kenarı oluyor – balıkları tutmak yerine dünyayı dolaşıyor, 200 çeşit balık tutmaya çalışıyoruz. İlk bölümlerde oltamıza kolaylıkla takılan, saniyeler içerisinde tutabildiğimiz balıkları tutmamız istenirken, ilerleyen bölümlerde köpekbalığı gibi tutulması çok daha güç balıkları yakalamak için uğraş veriyoruz. Tabii ki oyunda deneyim kazandıkça elimizdeki olta yetersiz kalıyor ve oltamızı balıkları satarak kazandığımız altınları harcayarak yenilememiz gerekiyor.

Hızlı oynanış sunması da Fishing Break’i benzerlerinden ayırıyor. Bildiğiniz üzere balık tutma oyunları genel olarak gerçekçi olsun diye yavaş oynanış sunar; oltayı atıp uzun bekleyiş sonrasında balık takılır ve balığı yakalamak için de ayrıca çaba sarf etmeniz gerekir ancak bu oyunda oynanışı öğrendikten sonra balıkları seri şekilde tutabiliyoruz.

YORUMLAR