Fit the Fat 1.0.0 (ios)

Fit the Fat

Fit the Fat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • Üretici

    FIVE BITS, INC.

Fit the Fat ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir beceri oyunudur. Oyunda zayıflamaya çalışan bir karaktere yardım etmeye çalışıyoruz.

Fit the Fat eğlenceli bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz gibi çoğu beceri oyunu soğuk bir oyun deneyimi sunar. Fakat Fit the Fat eğlenceli bir tema üzerine kurulduğu için daha eğlenceli ve sempatik bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyunda muhtemelen fazla fast-food yemiş ve bu yüzden de çok kilo almış birini zayıflatmaya çalışıyoruz. Kilo vermek hiç de kolay değil özellikle obezliğe adım atmış birisi için. Fazla kilolarından şikayetçi olan bu karakteri içinde bulunduğu durumdan kurtarmak için bol bol ip atlatmalıyız. İlk başlarda oldukça kolay gelen bu eylem zaman geçtikçe zorlaşıyor. Karakteri zıplatabilmek için ekrana dokunmak gerekiyor.

Bu zorlu programda karakterimize yardımı dokunabilecek birçok bonus ve power-up da bulunuyor. Örneğin karakterin enerjisi tükendiğinde bir şişe enerji içeceği içirmek gerekiyor. Karakterimiz zayıflamaya başladıkça fiziksel değişmler dikkat çekmeye başlıyor. Vücudu daha fit hale geliyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen oyun ücretsiz olarak indirebileceğiniz en keyifli yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR